Kıbrıs Yamaç paraşütü

Kıbrıs Yamaç paraşütü

Eğlenceli anların daha hızlı tempoda yaşamak isteyen ve adrenalin yüklü zamanı en iyi şekilde değerlendirmek isteyenlerin tercih ettiği Kıbrıs yamaç paraşütü ile sizlerde Kıbrıs’ı havadan izleyebilirsiniz. 2500ft yükseklikte yer alan St. Hillarion kalesinden Beşparmak dağlarına doğru yaşanacak olan serüvende görülmeye değer tüm güzellikleri ayaklarınızın altında yer alırken o müthiş anların tadını çıkartmak sizlere aşırı heyecanlı gelecektir. Profesyonel ekipmanlar sayesinde sizlere hayatınızın en farklı deneyimini yaşatacak olan ekip arkadaşları ile uçmak ve eğlenmenin keyfini yaşamak keyif verici gelecektir. Rüzgârı doğru yakaladığınızı görecek ve Kuzey Kıbrıs’ın eşiz manzarası ile uçmanın tadına varan sizler olacaksınız. Ekip arkadaşlarımızla uçmanın tadın çıkartırken bir taraftan resim çekebilir ve bu eşsiz doğanın güzelliklerin ölümsüzleştirmek için kamere çekimi yapabilirsiniz.

Kıbrıs Yamaç paraşütü için sizlerde kendi özel zamanınızdan sadece iki saat ayırarak sizlerde bu farklı deneyimin keyfini yaşayabilirsiniz. Sizlerin paraşüt kullanması için özel bir eğitim almanız gerekmiyor. Sertifikalı eğitmenler eşliğinde sizlerde iki saatliğine göklerin hâkimi olabilir ve kendiniz kartallar gibi süzülürken görebilirsiniz. Hava müsait olduğu sürece sizlere paraşütle hizmet verecek ekip arkadaşlarımız tatilinizi daha renkli zaman katacak ve sizlerin eğlenceli tatilinizi daha da zevkli hale getirmenin keyfini sizlere sunacaktır. Sizlerde kaldığınız otellerin tur rehberlerinden destek alarak uçmanın tadına varabilirsiniz. Ekipte yer alan personelin sizlere göstereceği sıcak ilgi her azman sizlerin hoşuna gidecek türden olacaktır. Onlar kendi alanlarında başarı göstermiş uçuş pilotları olup kendilerini sizlere her anlamda kanıtlaşacaktır.

Kıbrıs’ın ve beş parmak dağlarını güzelliğin yaşamak isteyen sizleri zevkin en hızlı tempolu hali beklerken bunun yanı sıra sahil boyu kumsalda renkli görüntüleri resimleyebileceksiniz. profesyonel uçuş görevlisi arkadaşlar sizlere havada iken her türlü desteği kesinlikle verecek ve sizlerin heyecanlanmadan havada yarım saate yakın bir zamanı geçirmenizi sağlayacaktır. Kendinizi dağların yeşilliğine ve denizin mavi rengine teslim etmek istiyorsanız bu zevkli spor faaliyetini asla kaçırmayın deriz. Sizleri araçlarla otelinizden gelip alıyor ya da buluşma noktası belirliyoruz. Araç beş parmak dağlarına doğru giderken sizlerde doğanın o muhteşem görüntüsünü ve temiz dağ havasını içinize çekerek yolcuğunuza devam edebilirsiniz. Uçmak isteyen arkadaşlarımıza önerimiz kameranızı her an yanınızda hazır bulundurun demek olacaktır. Kıbrıs Yamaç paraşütü etkinliği iki saat kadar sürmekte ve sizleri uçuş tan sonra görevli arkadaşlar araçlar ile tekrar otelinize geri götürmektedir. Dolu dizgin eğlencenin bu farklı tadını sizlerde hep anımsayacaksanız.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*