Kıbrıs Tekne Turu

Kıbrıs Tekne Turu

Kıbrıs’a gelip de tatilin tadını Kıbrıs Tekne Turu ile taçlandırmadan gitmek olmaz diyoruz. Çünkü mavinin en sıcak tonların sizler sadece sahile vuran dalgalar ile değil aynı zamanda denizin en sıcak mavisi ile tanışarak çıkartmak isteyeceksinizdir. Yatlar sizleri Girne limanından alacak ve istersiniz batı turuna, istersiniz adının güneyine yelken açabileceksiniz. Yatların tüm konforu içinde olup duş ve tuvaletlerin ne kadar temiz olduğunu görebilirsiniz. Sizler tur sırasında iki kez denize girebilir ve isterseniz jet ski ve banana ile eğlencenin en sıcak halini yaşayabilirsiniz. Yat turları sizlere iki seçenek halinde sunulacak ve sizler isterseniz bireysel olarak kiralayabilirsiniz. Bunun yanı sıra, grup olarak geldiğiniz bu güzel tatil beldesinde grup olarak ta tekne turu yapabilirsiniz.

Turların içinde yer alan dalma sporunu çok seveceksiniz. Denizin altını dilediğiniz gibi gezebilecek ve mercan kayalıklarını ve sizlere denizin dibinde dans gösterisi yapan balıkları izleyebileceksiniz. Ayrıca Kıbrıs Tekne Turu içinde yer alan öğle yemeğinde farklı Kıbrıs’ın tatlarını bulabileceksiniz. Damakları çıldırtan zevklerin en güzelini sizlere yat turu içinde sunacaklardır. Meyve sunumları ve sizlere özel kokteylerin yer aldığı menü sizleri çok mutlu kılacaktır. Aynı zamanda gösteri yapan ekip arkadaşları da sizleri tekneni içinde eğlendirmek üzere en sıcak animasyon gösterilerin sizlere sunacaktır.  Sizlerde tekne turlarına çıkmak istediğiniz zaman tekne turu sahipleri sizleri ücretsiz olarak gelip alıyor ve Girne limanından kalkacak olan yatlarına kadar getiriyorlar.

Tecrübeli kaptanların ve birbirinden becerikli güler yüzlü personeli ile sizlere en kaliteli tekne turunu yaşatırken sizlerde sıcak Kıbrıs’ı bir de denizden görme şansına sahip olacaksınız. Limandan ayrıldıktan sonra ünlü koylarda dalışlar yapacak ve yüzmek için özel zaman yaratacaksınız. Dalmak isteyen kişilere rehber eşliğinde mavi derinliklerini keyfini doyasıya yaşayacaklarıdır. Kıbrıs Tekne Turu siz sevgili misafirlerine en kaliteli zamanı yaşatırken sizlerde bu hizmetten çok memnun kalan taraf olacaksınız. Eğlencenin ve sıcak anların tek ardası olarak gösterilen Kıbrıs tatili işte böylesine eğlenceli ve dolu, dolu geçerken sizlerde çılgınca zamanı yine bu tatil bölgesinde yaşamanın tadına doyumsuz ulaşan kişiler olacaksınız. Turlara isterseniz ailenizle, isterseniz guruplar ile katılarak zamanı en zevkli deniz yolculuğunu mavinin tüm tonları arasında yaşayarak gerçekleştirme şansına sahip olacaksınız. Sabah saat 10,30 da yat turu için yola çıkacak ve akşam saat 17,00 de tekrar Girne limanın geri döneceksiniz. Sizlere bizler bu sıcak yolculukta iyi tatiller diliyoruz.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*