Araba Kiralama

Araba Kiralama

Kıbrıs’a geldiğiniz anda araca ihtiyacınızı karşılamak için sizlerde Araba Kiralama servislerine uğrayabilirsiniz. Bu firmalar sizlere en kaliteli ve en son araçları ile hizmet verecektir. Araçların her biri özel sigortalı araçlar olup sizler sadece benzini koyarak gitmek istediğiniz bölgeye seyahat edebilir ve geziniz bittiği zaman da aracı tekrar firmaya teslim edebilirsiniz. Ayrıca bu araçlar günlük ve ya da kaç gün Kıbrıs da kalacaksanız o zaman zarfında aracın sizlere tahsis edilmesini sağlayabilirsiniz. Sizler araç kiralama şirketlerine gittiğiniz zaman sizleri karşılayacak olan güler yüzlü personelleri ile sop sohbet ederek aracınızı teslim alma keyfini sürebileceksiniz. Dilediğiniz modeli bulma şansınız her zaman çok yüksek olacaktır.

Genelde Kıbrıs Araba kiralama firmaları, sizler havayolun tercih ederek Ercan havalimanına indiğiniz zaman sizleri havalimanı girişinde karşılar ve aracınızı ve gerekli formaliteleri burada gerçekleştirerek sizlere zaman kaybı yaşatmadan gideceğiniz zamanı sizlere bırakabilirler. İsterseniz şehir merkezinde yer alan şubelere uğrayabilir ya da daha önceden firmalara telefon açarak aracınızı istediğiniz yere getirebilirsiniz. Bunla birlikte eğer şoför istiyorsanız bunu daha önceden belirtin ki daha sonra şirket yetkileri ile arasında özel bir sorun yaşamayın. Aracınızı teslim aldığınız anda aracın kira ödemesini isterseniz peşin ödeyebilir, isterseniz kredi kartı ile yapabilme olanağını sizlere sunacaktır. Özel vip servisleri ile sizleri havalimanından özel karşılayan özel şoförlü araçlarla dilediğiniz bölgeye ve otelin kapısına kadar sizleri götürüyorlar. Ekonomik fiyatları ile sizlerde kendi aracınızı bu firmalardan temin edebilirsiniz.

Yine sizler bu firmalara ulaştığınız anda özel rezervasyonlarınız yaptırıyor ve özel araç kiralama sözleşmesini hazırlayarak sizleri Ercan havalimanından uçaktan inmenizi bekliyorlar. Uçuşları her zaman kontrol eden firma yetkilileri rötar yapan uçakların hangisi olduğunu çok iyi bilecektir. Sizlerin uçağı da rötar yapmışsa sizlerden bu gecikme için ücret talep etmezler. Adınıza özel hazırlanan talebe istemi ile sizleri çıkış terminalinde karşılayan görevli personel ile aracın yanına kadar geliyor ve işlemleri yaptıktan sonra sizlere iyi tatile dileyen görevliden ayrılıyorsunuz. Bunun yanı sıra bu güzel yerde tatil amaçlı gelip de rehberlik hizmeti almak isterseniz sizlere her konuda yardımcı olacaklardır. Kıbrıs’ta araba kiralama ve sıcak Kıbrıs’ın tadını çıkartmak artık hem kolay hem de daha rahat ve keyif verici olacaktır. Sizlere bundan sonra bu sıcak yerde tatil yapmanın keyfi kalıyor. Artık sizlerde bu sıcak ve eğlenceli dolu tatil cennetini çok sevecek ve keyfin en tatlı halini burada yaşayacaksınız.

 

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*